gototopgototop

г-та «Електротема» №4 (132), 2008. Національний виробник робить ставку на новітні технології обробки листових матеріалів і традиції виробництва

ТМ "СКаТ" - Національний виробник робить ставку на новітні технології обробки листових матеріалів і традиції виробництва

Торговельна марка „СКаТ - Системи Кабельних Трас” – це національний бренд, широко відомий на електротехнічному ринку України. ТМ «СКаТ» є комплексним виробником-постачальником усього спектра продукції для прокладання кабельних трас: металорукава, металевих кабельних лотків, кабель-каналів і електротехнічних труб із ПВХ, монтажних коробок.
Головна мета ТМ «СКаТ» - надати нашим клієнтам і партнерам повністю закінчену систему для прокладання кабелю, всі елементи якої адаптовані між собою. А промисловою базою має стати створення національного холдингу всіх видів виробництв продукції з прокладання кабелю.

Традиції виробництва
Виробниче підприємство "Укрметалорукав", що веде свою історію з 1998 року, спеціалізується на випуску металорукава. Це сучасне виробництво, оснащене новітніми технологіями в галузі обробки листового металу, зародилося в промисловому регіоні України - Донбасі. Завод «Укрметалорукав» - перше велике вітчизняне виробництво металорукава, яке протягом десяти років залишається лідером ринку в нашій країні й передовою компанією в розробці нових технологій виготовлення металорукава. Зараз унікальне устаткування (в тому числі дві лінії цинкування) і кваліфікований технічний персонал «УМР» забезпечують замкнутий виробничий цикл випуску продукції. Всі служби підприємства постійно працюють над забезпеченням високої якості. 
Дотримуючись високих технічних стандартів і ґрунтуючись на традиціях високої якості, завод «Укрметалорукав» проводить сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту якості ISO 9001. Одержання цього сертифіката відображає прагнення компанії до постійного поліпшення якості процесів керування й виробництва.
Виробниче підприємство «Укрметалорукав» успішно пройшло випробування на відповідність Державній системі сертифікації УкрСЕПРО і 29 грудня 2007 року одержало сертифікат на металорукав типу РЗ ТМ «СКаТ». Нині тільки продукція нашого підприємства має подібний сертифікат. Це перший, але дуже значний крок у напрямі витіснення з українського ринку неякісного металорукава.
У першому кварталі 2008 року запланованя відкриття нового заводу національного масштабу «УСКТ - Українські системи кабельних трас». Його спеціалізація - випуск систем для прокладання кабельної траси на основі оцинкованого металевого кабельного лотка. Уперше в Україні реалізовано проект світового рівня в електротехнічній галузі.
Використовуючи власний і передовий світовий досвід у випуску й застосуванні систем металевих кабельних лотків, фахівці розробили систему лотків з повним асортиментом аксесуарів, а також системи підвішування й кріплення. Прагнення до високих технологічних стандартів уже стало візитною карткою компанії, тому вибір розроблювача й виготовлювача устаткування не випадковий. Таким постачальником стало провідне європейське конструкторське ательє.
Пуско-налагоджувальні випробування, проведені європейськими фахівцями, підтвердили - нині на цьому устаткуванні можна випускати продукцію, що відповідає зразкам провідних світових виробників, а за деякими параметрами навіть перевершує їх. Детальнішу інформацію про новий завод читайте в наступних публікаціях.

Нова система лотків
Нова система металевих кабельних лотків надає монтажникам і експлуатаційникам такі значні переваги порівняно з існуючими аналогами: 
1) вона має оптимальний набір комбінацій ширини, висоти й товщини лотків;
2) полегшує монтаж системи шляхом:
- з'єднання лоток-лоток і лоток-аксесуар між собою за допомогою системи «тато-мама»;
- скорочення кількості болтових з'єднань, на відміну від аналогів на ринку:
♦ на малих висотах борту - 3;
♦ на великих - 5;
3) містить додаткові ребра жорсткості не тільки лотка, а й кришок, що здатні нести більше навантаження й мають підвищений ступінь жорсткості, порівняно з наявними на ринку аналогами;
4) має спеціальний малюнок перфорації (отвори в днищі й бічних стінках) лотка, що дають змогу виводити кабель/проводи протягом всієї довжини траси;
5) повністю унеможливлює ушкодження ізоляції кабелю/проводу:
- при укладанні його в лоток - особливою формою загину верхньої крайки лотка (замком);
- при зміні напрямку траси:
♦ ідеальною формою зкруглення поворотів (аксесуарів);
♦ додатковими захисними пластинами.

Регіональна присутність
У 2008 рік ТМ «СКаТ» вступило ще з одним поповненням. Розпочало свою роботу Харківське представництво й регіональний склад - це вже шостий регіональний відділ в Україні. Нині в кожному великому центрі України - Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі й Харкові - працює представництво й регіональний склад. З урахуванням центрального складу в Краматорську тепер їх стало сім.
На кожному зі складів підтримується повний асортимент й достатній запас продукції для мобільної реалізації проекту будь-якого масштабу. Споживачеві більше не доведеться очікувати кілька тижнів, щоб потрібна йому продукція була доставлена в Україну. Це ще один крок назустріч нашим партнерам і покупцям, можливість скоротити логістичні витрати й час очікування продукції.

Наші партнери
Нині наша компанія має широку мережу партнерів - дистриб'юторів і дилерів - по всій Україні. Вона складається як з провідних торговельних оптових і роздрібних операторів ринку електротехнічної продукції, так і з найбільших промислових підприємств нашої країни.
Нині продукція торговельної марки «СКаТ» поступово виходить на зовнішні ринки - уже зараз її добре знають у Росії, Казахстані й Молдові.
ТМ «СКаТ» регулярно проводить семінари й технічні консультації для своїх дистриб'юторів, дилерів і їхніх клієнтів, а також надає рекламну підтримку своїм партнерам.

Проекти
Перевагу продукції ТМ «СКаТ» («УМР») було віддано при реалізації проектів на таких об'єктах:
- Міністерство транспорту України;
- «Універмаг «Україна» (м. Київ);
- у торговельних мережах «Європорт», «Епіцентр», «Нова лінія»;
- «Київський метрополітен»;
- «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша Ряба»);
- «Іллічівський паливний термінал»;
- «Кіностудія ім. А. Довженка».
Це лише частина об'єктів, де була використана наша продукція.

Ми завжди відкриті для нового співробітництва. Будемо раді, якщо рішенню Ваших завдань і розвитку Вашого бізнесу слугуватиме наша продукція.

г-та "Електротема" №4 (132) 2008