gototopgototop

SCaT (СКаТ) - Системи Кабельних трас

Вітаємо вас на сайті компанії SCaT

   Якщо ви потрапили сюди не випадково, отже, вас цікавить прокладення кабелів. І це сфера, в якій торгова марка SCaT може максимально задовольнити ваші потреби.

   ТМ SCaT є єдиним українським виробником-постачальником усього спектра продукції для прокладення кабельних трас: металорукава, металевих кабельних лотків усіх відомих типів і необхідних аксесуарів для монтажу.

   Головна ціль торгової марки SCaT – надати своїм клієнтам і партнерам повноцінну, завершену систему для прокладення кабелю, усі елементи якої адаптовані один до одного. Промисловою базою для досягнення цієї мети є наявність власних виробництв усіх компонентів траси.

   SCaT прислухається до споживачів і уважний до ринку. Результатом нашого тісного контакту з клієнтами – будівельними і монтажними організаціями – стають постійне удосконалення продукції, розробка та впровадження нових видів і цілих систем наших виробів, а також інтелектуальних продуктів.

   Статус національного виробника дозволяє компанії запропонувати найгнучкіші умови співпраці нашим партнерам в Україні та за її межами.

   Даний сайт дозволяє ознайомитися з асортиментом ТМ SCaT, діяльністю компанії та вийти на зв’язок для початку діалогу.

 Розрахункова програма

01.02.16. ОНОВЛЕНО! На сайті доступна НОВА версія «Розрахункової програми SCaT».

raschetnaya programma

 

Альбом проектних рішень

08.08.14. ОНОВЛЕНО! В «Альбом проектних рішень SCaT» додані нові варіанти для монтажу кабельної траси.

album1