gototopgototop

Продукция

SCaT (СКаТ) - Системи Кабельних трас

Вітаємо вас на сайті ТМ SCaT

  Якщо ви потрапили сюди не випадково, отже, вас цікавить прокладення кабелів. І це сфера, в якій торгова марка SCaT може максимально задовольнити ваші потреби.

   ТМ SCaT є єдиним українським виробником-постачальником усього спектра продукції для прокладення кабельних трас: металорукава, металевих кабельних лотків усіх відомих типів і необхідних аксесуарів для монтажу.

  Головна ціль торгової марки SCaT – надати своїм клієнтам і партнерам повноцінну, завершену систему для прокладення кабелю, усі елементи якої адаптовані один до одного. Промисловою базою для досягнення цієї мети є наявність власних виробництв усіх компонентів траси.

   SCaT прислухається до споживачів і уважний до ринку. Результатом нашого тісного контакту з клієнтами – будівельними і монтажними організаціями – стають постійне удосконалення продукції, розробка та впровадження нових видів і цілих систем наших виробів, а також інтелектуальних продуктів.

    Статус національного виробника дозволяє компанії запропонувати найгнучкіші умови співпраці нашим партнерам в Україні та за її межами.

   Даний сайт дозволяє ознайомитися з асортиментом ТМ SCaT, діяльністю компанії та вийти на зв’язок для початку діалогу.

 Розрахункова програма

raschetnaya programma


Детальніше...

Альбом проектних рішень

album1


Детальніше...