gototopgototop

Корисна інформація

Металорукав ТМ SCaT – непохитне сховище для кабелю

on .

   Є підстави вважати, що часи стихійного та недбалого прокладення дротів і кабелів минули. Сьогодні, коли будівлі перенасичені комунікаціями, а будівництво коштує дорого, правильне, надійне та естетичне прокладення кабелів повинно прийматися, як належне. В кінці кінців, це питання не тільки та не стільки акуратного зовнішнього вигляду, але, насамперед, безпеки. А заощаджувати на неї – великий гріх.

Ступінь захисту ІР

on .

  Обираючи обладнання та визначаючи місце його розташування, важливо забезпечити відповідність ступеня захисту приладу умовам, в яких це обладнання буде експлуатуватися.

Метод порошкового фарбування

on .

  Промисловий вид фарбування, який є електроізоляцією та надає можливість захистити металеві вироби від корозії, механічних пошкоджень, екстремальних температур, в багато разів перевищує інші види фарбування.

Захист від корозії

   Сталь оцинкована за методом Сендзимира

   Металеві лотки в стандартному виконанні виготовляються з оцинкованої за методом Сендзимира сталі. Гарячі сталеві листи покриваються в прокатному цеху шаром цинку – рівномірним, щільно прилягаючим покриттям завтовшки біля 19 мкм. Елементи з таких сталевих листів зазвичай призначені для використання в сухій атмосфері, без агресивної дії хімічних речовин. Пошкодження цинкового покриття підчас різання, свердління, перфорації сталевого листа при виробництві лотків і аксесуарів не викликає прогресуючої корозії за рахунок створення захисного шару з оксидів цинку шляхом взаємодії металу з киснем повітря.

Технічна інформація

   Заповнення лотків і вимоги до укладення проводів
   Вибір лотків залежить від того, який об’єм лотка займатимуть кабелі та проводи, і відповідно враховувати гранично допустимі навантаження на лоток і деталі кріплення.

Заземлення

  На даний момент в Україні ведеться робота з підвищення рівня електробезпеки в електроустановках житлових і суспільних будівель.

Установлення лотків і коробів

  Велика частина трудовитрат припадає на першу стадію монтажу: установлення опорних конструкцій, укладення та закріплення на них лотків і коробів, з’єднання останніх у магістраль та її заземлення.