gototopgototop

Новини компанії

Виробництво лотка відновлено!

on .

ТОВ «Українські Системи Кабельних Трас» інформує, що виробництво металевого кабельного лотка (перфорованого, неперфорованого і драбинного типів) і аксесуарів до нього під торговою маркою SCaT відновлено з жовтня 2021 року.

Інформація для партнерів і споживачів

on .

Компанія «Українські Системи Кабельних Трас» інформує, що постачання металорукава ТМ SCaT здійснюється в повному обсязі відповідно до графіка замовлень.

SCaT отримав Диплом

on .

В кінці травня пройшла 15-я галузева конференція, організована виданням «Сети и Бизнес». До свого щорічного заходу журнал традиційно провів аналіз ринку і визначив лідерів напрямків. За підсумками 2020 року ТМ SCaT посіла друге місце в номінації Металеві листові лотки для СКС (структурованих кабельних систем) і на підтвердження отримала Диплом. Дякуємо СиБ за хорошу експертну роботу.

SCaT оновив сертифікат ISO 9001:2015

on .

Шановні клієнти та партнери! У зв'язку із закінченням терміну дії попереднього сертифіката наша компанія пройшла повторну процедуру сертифікації системи управління якістю та успішно підтвердила відповідність стандартам ISO 9001:2015.

Сертифікат, виданий «Центром сертифікації матеріалів та виробів», поширюється на виробництво металевих лотків, металорукава, аксесуарів і елементів кріплення під торговою маркою ТМ SCaT і діє до кінця березня 2024 року.

Всі Сертифікати на продукцію доступні для ознайомлення і скачування на нашому сайті.

Замовляйте сітчастий лоток SCaT!

on .

Звертаємо увагу на нашу нову серійну систему LOTSMAN на основі лотка сітчастого типу. Система включає сітчасті лотки серій Light і Standard, кришки, аксесуари для монтажу.

З асортиментом і технічними характеристиками виробів можна ознайомитися в розділі Продукція, а з цінами – в прайс-листі на нашому сайті.

Чекаємо ваших замовлень.

Нове на сайті: 3d-моделі

on .

Шановні проектувальники! Для зручності роботи з продукцією ТМ SCaT ми створили і виклали на сайті каталог 3d-моделей наших виробів. З їх допомогою ви легко візуалізуєте проекти кабельних трас для своїх замовників!

Завантажити каталог можна в розділі Проектувальнику\Альбом проектних рішень.

База моделей буде збільшуватися, слідкуйте за оновленнями.

Новинка асортименту: сітчастий лоток.

on .

Наша компанія приступила до серійного випуску системи LOTSMAN на основі лотка сітчастого типу. Система включає сітчасті лотки серії Light (4 найменування) і серії Standard (28 найменувань), кришки, аксесуари для з'єднання та кріплення.