gototopgototop

Новини компанії

SCaT запрошує на виставку в Дніпрі

on .

   Компанія «Українські системи кабельних трас» - ТМ SCaT запрошує відвідати свій стенд на Міжнародній спеціалізованій виставці промислового обладнання, лиття і енергетики в Дніпрі.

   11-13 жовтня, парк розваг «Лавина», вул. Космічна, 20.

   До свого 20-річчя компанія наближається з вражаючими результатами. З нуля створено сучасне виробництво стовідсотково українського продукту, що відповідає європейським стандартам. Асортимент регулярно збагачується новими видами виробів і на сьогоднішній день включає більше 2000 позицій. Розвинена зручна дилерська мережа. ТМ SCaT зарекомендувала себе добросовісним виробником і партнером.

   Ми завжди раді новим знайомствам. Знайдіть час відвідати наш стенд. Вивчіть зразки наших виробів і приклади монтажу кабельної траси, отримаєте інформаційні матеріали, консультації щодо продуктів і умов співпраці. 

   Дізнайтеся про SCaT більше!

Виставка в Одесі стартувала

on .

   Сьогодні 13 вересня в Одесі стартувала спеціалізована виставка "Електроніка та енергетика 2017". Традиційно SCaT бере активну участь у виставці і запрошує відвідати наш стенд. 

SCaT запрошує до Одеси

on .

   ТМ SCaT і партнер марки на півдні країни – компанія «Техніка-М» запрошують фахівців відвідати стенд нашої продукції на виставці «Електроніка і енергетика 2017» в Одесі. Форум пройде з 13 по 15 вересня у виставковому комплексі Одеського морського торгового порту. Український виробник систем для прокладки кабелю представить вам повний асортимент власної продукції, включаючи новинки цього року. Протягом виставкових днів на нашому стенді ви можете отримати друковану інформацію про нас, консультації з технічних питань і умов співпраці. А також взяти участь в розіграші фірмових призів від SCaT.

   Обіцяємо, ваш візит буде вкрай приємний і корисний! До зустрічі на стенді!

SCaT в збірці

on .

   Індивідуальні конструкції кабельної траси на базі виробів ТМ SCaT з'явилися в харківських магазинах компанії Південкабельсервіс, з яким нашу марку понад 15 років пов'язує плідне партнерство. При проектуванні і монтажі демонстраційної траси інженери нашої компанії намагалися максимально представити просторові можливості, які отримують споживачі при використанні продукції SCaT. Запрошуємо оцінити асортимент і якість виробів провідної української марки, легкість і варіативність монтажу в магазинах Південкабельсервіс в Харкові:

№1, пров. Ковальський, 2;
№2 пр-т. Індустріальний, 26;
№5 вул. Кооперативна, 15.

Південкабельсервіс
Південкабельсервіс Південкабельсервіс

Новий сертифікат ISO – ознака стабільної якості

on .

   Шановні клієнти та партнери! Наша компанія успішно завершила процедуру добровільної сертифікації менеджменту підприємства на відповідність стандартам ISO 9001:2015. Сертифікат, виданий Бюро Верітас Сертифікейшн за підсумками перевірки, поширюється на виробництво металевих лотків, металорукава, аксесуарів і елементів кріплення під торговою маркою SCaT і діє до квітня 2020 року. Копії даного документа та інших Сертифікатів на нашу продукцію доступні для ознайомлення у відповідному розділі сайту виробника. Використовуйте аргументи на користь виробів SCaT.

Наші 21 м² на 21-й виставці elcomUkraine

on .

   Нехай розміри стенду ТМ SCaT виглядали скромно в порівнянні з деякими учасниками столичної виставки, проте, зміст експозиції – на висоті. Про нього буде далі.

   Трохи статистики. elcomUkraine-2017 року з самого початку бив власні минулорічні показники: 11 тисяч квадратів виставкових площ, на чверть більше учасників – 250+. Понад 600 брендів з 12 країн (України, Німеччини, Австрії, Білорусі, Китаю, Туреччини, Південної Кореї, Литви, Польщі, Росії, Швеції та Словаччини) привезли до Києва свою продукцію і розробки в галузі енергетики, електротехніки, світлотехніки, промислової автоматики. 11-14 квітня з ними познайомилися 8,5 тисячі фахівців з усієї країни. Збільшений обопільний інтерес відвідувачів і учасників ясно свідчить про зростання галузі.

   На стенді ТМ SCaT була представлена вся продукція української марки. Високої пірамідою стояли бухти металлорукава всіх діаметрів з оцинкованої сталі, нержавіючої сталі і в ПВХ-оболонці. На спеціальних конструкціях експонувався листовий лоток SCaT в діапазоні розмірів від 50 до 600 мм і кабельрости. З елементів серії особливо міцного лотка HARD був зібраний фрагмент траси, демонструючи вільну геометрію, яку забезпечують вироблені нами аксесуари і кріплення. І, як завжди, новинка від SCaT. На цей раз – щитки. Новий вид продукції привернув додатковий інтерес до нашого стенду.

   Протягом виставкових днів сотні фахівців звернулися до нас за консультаціями, каталогами та зразками. 400 з них залишили контакти для продовження співпраці. Бажання почати ділові відносини з провідною українською маркою висловили представники компаній з Білорусі, Болгарії, Грузії та Ірану.

   Директор з маркетингу та розвитку ТМ SCaT Лілія Кісліцина провела низку зустрічей з партнерами нашої компанії – багаторічними і новими. Лідерам були вручені офіційні подяки від українського виробника за високі показники реалізації продукції в 2016 році. Ми не забули, що головний галузевий форум країни припав на передвеликодній тиждень. Приємним доповненням до подячних листів партнерам SCaT стали унікальні великодні паски.

   Втім, ми не тільки вручали, але й отримували подарунки. Кільком співробітникам SCaT посміхнулася удача в лотереї, яку проводили на своєму стенді наші партнери – одеська компанія Техніка-М, представники грецької компанії Courbi.

   Наша марка не пропускала elcomUkraine навіть в найбільш кризові роки і завжди отримувала користь їх цієї події. Результат участі у виставці-2017 перевершив очікування. Багатолюдність, активність учасників, оптимістична атмосфера і нововведення цього року – сторінка elcomUkraine в фейсбуці – заслуговують похвалу на адресу організаторів.

   Також відзначимо відмінну роботу команди SCaT: співробітників центрального офісу в Краматорську Вікторії Охрименко, Євгена Реви і Сергія Каніева, киянина Олексія Кроля, керівників регіональних відділів продажів Андрія Очкуренка (Київ), Андрія Крецули (Львів) та Вадима Філіпенка (Дніпро).

   Фотозвіт про подію.

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

Новинки SCaT на виставці у Львові

on .

   У березні стартує сезон тематичних виставок. І першим містом, куди ТМ SCaT привезла свою експозицію, за традицією став Львів. З 22 по 24 березня тут пройшов XIII щорічний форум «Електрика 2017» за участю провідних виробників технологій і компонентів електроенергетики, освітлення, автоматизації, електроніки та електротехніки.

До зустрічі на elcomUkraine

on .

   Торгова марка SCaT запрошує відвідати свій стенд на XХI міжнародній виставці elcomUkraine 2017. Електротехнічний форум з широкою міжнародною участю пройде з 11 по 14 квітня в київському виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2-Б, ст. м. "Нивки".

   На стенді SCaT в павільйоні №3 ви можете ознайомитися з повним асортиментом провідного українського виробника систем кабельних трас, отримати консультацію, інформаційні матеріали, дізнатися про умови співпраці.

SCaT оновив сертифікат на металорукав

on .

   Шановні партнери та клієнти! Наша компанія отримала новий п'ятирічний Сертифікат відповідності металорукава типів Р3 і Д1, скоби монтажної, вироблених під ТМ SCaT, технічним умовам. Належну якість нашої продукції підтверджено Всеукраїнської експертної службою «УкрЕкспертиза». Термін дії сертифіката – до 27 лютого 2022 року. Копія даного документа представлена у відповідному розділі сайту для ознайомлення і скачування.