gototopgototop

Новини компанії

SCaT на виставці «Енергетика в промисловості». Підсумки

on .

7-9 листопада в Києві пройшла XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2017», організована Міністерством вугільної промисловості і енергетики. На ній були представлені 200 українських і 29 іноземних компаній з десятка країн, на сотню більше торішнього числа учасників. Це свідчить про розвиток ринку енергетики в нашій країні, простимульованого енергетичної реформою. Представлена на стендах продукція і технології охоплювали всі ланки галузевої ланцюга – від видобутку енергоресурсів до їх споживання.

Звернення до українських аграріїв

on .

   Вітаючи розвиток сільськогосподарської галузі України, віддаючи належне вашому внеску в економічну незалежність нашої країни, компанія «Українські системи кабельних трас» (ТМ SCaT) пропонує вам всебічне і взаємовигідне співробітництво.

ТМ SCaT запрошує відвідати свій стенд на виставці "Енергетика в промисловості 2017"

on .

   7-9 листопада 2017 р.
   Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, ст. метро "Лівобережна".

   XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2017» покликана стати центральним галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також майданчиком для діалогу бізнесу і влади, промисловців і підприємців.

Харківська виставка

on .

   XIX спеціалізована виставка «КВП. Електроніка. Енергетика» в Харкові зібрала півсотні учасників, серед яких були ТМ SCaT і офіційний представник марки в регіоні – компанія «Р3-Ц ЕЛЕКТРО». У більшості були представлені регіональні торгові організації.

   На стенді продукції SCaT все три виставкові дні працювали директор «Р3-Ц ЕЛЕКТРО» Антон Никоненко і делегований з Краматорська фахівець відділу проектного консалтингу Сергій Канієв. З 18 по 20 жовтня близько 100 відвідувачів стенду нашої продукції взяли участь в анкетуванні. Реально ж гостей експозиції, які отримали наші каталоги, брошури, презентаційні диски, було значно більше. Половину візитерів склали представники монтажних організацій. А ось кількість проектувальників, на жаль, зменшилася вдвічі в порівнянні з минулими роками. Ті, з якими поспілкувалися наші фахівці, демонстрували гарне знайомство з продукцією SCaT, відзначали зручність роботи з нашої розрахункової програмою.

Запрошуємо на нашу експозицію в Харкові

on .

   ТМ SCaT і офіційний представник марки в регіоні – компанія «Р3-Ц ЕЛЕКТРО» – запрошують відвідати 19-ю спеціалізовану виставку «КВП Електроніка Енергетика».

   Форум пройде 18-20 жовтня в Харкові, ПВЦ «Радмір Експохол», вул. Академіка Павлова, 271.

   На стенді провідної української марки буде представлений повний асортимент компонентів для створення кабельних трас: від виробів, перевірених часом і споживачем, до новинок. Тут ви можете отримати друковану інформацію про нас, кваліфіковану консультацію по продукції та умовам співпраці.

   До зустрічі в Харкові!

SCaT на виставці «Енергопром-2017». Підсумки

on .

   Осінню серію виставок SCaT продовжив у Дніпрі. 11-13 жовтня тут відбувся міжнародний форум в трьох тематичних розділах: лиття, машинобудування та енергетика – наш профіль.

   До вибору місця проведення організатори підійшли нетрадиційно – експозиції розмістилися на території парку розваг «Лавина». Але саме свіжість ідеї привернула досить багато учасників і відвідувачів.

   Стенд ТМ SCaT прийняв близько 150 гостей. Як правило, представників проектних і монтажних організацій, а також підприємств, що реалізують електротехнічну продукцію. З візитерами працювали провідний консультант нашої компанії Євген Рева, керівник Дніпровського відділу продажів Вадим Філіпенко та співробітниця відділу Лілія Мєшкова. Наші гості оглянули зразки, отримали каталоги продукції SCaT і компетентні відповіді на свої запитання. База потенційних клієнтів і партнерів поповнилася новими контактами.

   Ознайомитися з фотозвітом про подію можна у відповідному розділі нашого сайту.

SCaT запрошує на виставку в Дніпрі

on .

   Компанія «Українські системи кабельних трас» - ТМ SCaT запрошує відвідати свій стенд на Міжнародній спеціалізованій виставці промислового обладнання, лиття і енергетики в Дніпрі.

   11-13 жовтня, парк розваг «Лавина», вул. Космічна, 20.

   До свого 20-річчя компанія наближається з вражаючими результатами. З нуля створено сучасне виробництво стовідсотково українського продукту, що відповідає європейським стандартам. Асортимент регулярно збагачується новими видами виробів і на сьогоднішній день включає більше 2000 позицій. Розвинена зручна дилерська мережа. ТМ SCaT зарекомендувала себе добросовісним виробником і партнером.

   Ми завжди раді новим знайомствам. Знайдіть час відвідати наш стенд. Вивчіть зразки наших виробів і приклади монтажу кабельної траси, отримаєте інформаційні матеріали, консультації щодо продуктів і умов співпраці. 

   Дізнайтеся про SCaT більше!

Виставка в Одесі стартувала

on .

   Сьогодні 13 вересня в Одесі стартувала спеціалізована виставка "Електроніка та енергетика 2017". Традиційно SCaT бере активну участь у виставці і запрошує відвідати наш стенд. 

SCaT запрошує до Одеси

on .

   ТМ SCaT і партнер марки на півдні країни – компанія «Техніка-М» запрошують фахівців відвідати стенд нашої продукції на виставці «Електроніка і енергетика 2017» в Одесі. Форум пройде з 13 по 15 вересня у виставковому комплексі Одеського морського торгового порту. Український виробник систем для прокладки кабелю представить вам повний асортимент власної продукції, включаючи новинки цього року. Протягом виставкових днів на нашому стенді ви можете отримати друковану інформацію про нас, консультації з технічних питань і умов співпраці. А також взяти участь в розіграші фірмових призів від SCaT.

   Обіцяємо, ваш візит буде вкрай приємний і корисний! До зустрічі на стенді!