gototopgototop

Лоток металевий

Застосування кабельних лотків

  Кабельні лотки – це електротехнічні вироби, які являють собою металевий профіль. Вони виготовляються зі сталі, що оцинкована за методом Сендзиміра з метою тривалої експлуатації. В залежності від призначення, лотки можуть бути перфорованими або без перфорації. Застосовуються, зазвичай, з кришкою – для підвищення ступеню захисту кабелів.

  Кабельні лотки – це один з найбільш зручних і надійних пристроїв для прокладення кабельної проводки. Крім того, вони забезпечують захист кабелів і дротів від механічних пошкоджень ізоляції, а також дозволяють їх компактно та зручно розташувати. Спершу металеві лотки розроблялися для прокладання саме силових кабелів. Але вже не одне десятиріччя використовуються і при будуванні інформаційних систем. Однак, основним ринком залишається, все таки, монтаж електромереж.

  Система кабельних лотків призначена для прокладення проводів і кабелів силової та сигнальної проводки напругою до 1000В при виконання відкритих електропроводок і відкритого прокладення кабельних ліній при настінному, стельовому, похилому та комбінованому типах монтажу в промислових, складських, торгових та інших приміщеннях великою площі. При цьому допускається сумісне прокладення різних типів кабелів: електропроводки, телефонних, комп’ютерних, сигнальних і т.п., які можуть розділятися між собою за допомогою перегородки в лотку.

   Лотки випускаються різної висоти та ширини в залежності від навантаження. Крім того, кабельні лотки мають спеціальні ребра жорсткості для збільшення несучої спроможності конструкції.

   Універсальність організації проводки за допомогою системи кабельних лотків дозволяє заощадити до 85% вартості робіт і в подальшому розвивати базову електричну та слабкострумову систему будівлі найбільш просто і доступно.

Лоток металевий

1 - лоток, 2 - перегородка, 3 - поворот 90, 4 - поворот 45, 5 - спуск 90, 6 - спуск 45, 7 - підйом 90, 8 - підйом 45, 9 - Т-відвід горизонтальний, 10 - відгалужувач горизонтальний, 11 - Т-відвід вертикальний, 12 - хрестовина, 13 - пластина з'єднувальна, 14 - з'єднувач лотків шарнірний, 15 - шарнірна арка, 16 - деталь шарнірної арки, 17 - пластина звужуюча лівостороння, 18 - пластина звужуюча правостороння, 19 - пластина захисна, 20 - кутник монтажний, 21 - кронштейни настінні, 22 - консоль кронштейна, 23 - планка кронштейна, 24 - планка кронштейна 3000, 25 - планка перфорована.