gototopgototop

Розвиваємо співпрацю з проектантами

.

Відділ маркетингу та розвитку ТМ SCaT продовжує підтримувати і розширювати контакти з проектувальниками. В ході недавнього відрядження до Харкова наш провідний спеціаліст з проектного консалтингу зустрівся зі співробітниками низки проектних організацій.

З частиною з них у нас давно склалися партнерські відносини. Між тим, кожна очна зустріч приносить нові знання, позначає перспективи, полегшує взаєморозуміння.
Для ознайомлення були представлені зразки виробів для створення кабельних трас, включаючи новинки, роздані довідкові матеріали. Очікувано, найбільший професійний інтерес викликали приклади проектів від виробника, які протягом кількох років методично поповнюють Альбом готових рішень. Цим збірником SCaT, безкоштовно і в зручних для використання форматах, готовий ділитися з проектантами.
Дякуємо колегам за дружній прийом у Харкові, проявлений інтерес і час, безумовно, витрачений з користю. Дякуємо регіональному дистриб'ютору TM SCaT – компанії Р3-Ц Електро і Антону Никоненку – за допомогу в організації зустрічей.

Сподіваємося на продовження співпраці у нових проектах!

У харківських проектувальників

У харківських проектувальників