gototopgototop

SCaT на elcomUkraine 2019: підсумки

.

Минулого тижня самим енергетичним місцем країни стало село Березівка під Києвом. У нових павільйонах КиївЕкспоПлаза одночасно пройшли три великих виставки - EIA, SOLAR Ukraine і ХХІІІ міжнародна виставка elcomUkraine. Свою продукцію та розробки презентували понад 200 компаній з 20 країн.

Нове, віддалене від столиці місце проведення окремі традиційні учасники визнали ризикованим і відмовилися. Зате прийшли компанії-дебютанти, вільні від попереднього досвіду.

У нашій компанії довга елкомівська історія, і побоювання, якщо чесно, теж були. SCaT ризикнув і не прогадав. Безкоштовні шатли, надані організаторами, справно доставляли відвідувачів прямо до павільйонів. Вже на другий день виставка була багатолюдною як в кращі роки.

За всі дні роботи стенд SCaT відвідали близько 500 гостей. Дві сотні анкет поповнили нашу базу контактів.

Зі спостережень. Аудиторія фахівців електротехнічного ринку помітно помолодшала, йде зміна поколінь. Українська економіка в цілому, і будівельний сектор зокрема, продовжують зростання. Про це свідчить повернення європейських компаній, які залишили ринок кілька років тому. Помітно зріс інтерес з боку представників Туреччини та Китаю, які активно йшли на діалог. Переговори з декількома потенційними партнерами провела директор з маркетингу та розвитку Лілія Кісліцина.

Як завжди наш стенд став місцем зустрічі з ключовими партнерами української марки. В даному випадку з керівництвом дистриб'юторів нашої продукції – Кабель Інвест і Поло Електро. Обговорили питання співпраці, вручили фірмові подарунки та великодні пряники від ТМ SCaT. Скористалися нагодою особисто передати Сертифікат офіційного партнера на півдні України керівникам одеської компанії Техніка-М.

В рамках виставки відбулася зустріч з представниками НВП «Спецматеріали», які незадовго до цього запропонували SCaT взяти участь в експериментальному випуску вогнестійких проходок. Наша компанія надала для тесту лотки необхідної довжини. Результат цієї співпраці гідний окремого докладного матеріалу. Поки лише зазначимо, що мова про принципово новий напрямок в монтажі кабельних трас.

На виставці SCaT представляли співробітники центрального офісу Вікторія Охрименко та Сергій Канієв, керівник Київського відділу продажів Андрій Очкуренко. Дякуємо за допомогу в роботі Антону Никоненку, директору «Р3-Ц Електро», представнику марки в Харкові.

Висловлюємо подяку організаторам за максимум зусиль з підготовки та проведення форуму: павільйони, транспорт, інфраструктура були на висоті.

Дякуємо забудовнику нашого стенду – компанії «Наука» – за чергову відмінну роботу. Стенд вийшов сучасним, легким, привабливим і функціональним.

  Подивитися картинки з виставки.

ТМ SCaT на elcomUkraine-2019